.

100 adet Havuç Tohumları Kırmızı Mavi Sarı Gökkuşağı Tohumları Sebze Bitkiler Bahçe Heriloom Organik Daucus Carota Sebze Bahçe Tohumları

100 adet Havuç Tohumları Kırmızı Mavi Sarı Gökkuşağı Tohumları Sebze Bitkiler Bahçe Heriloom Organik Daucus Carota Sebze Bahçe Tohumları

0.79
₺ 0.51 -35 %

Ürünün miktarı
Varlıkta

 doğrudan ekmek havuç tohumları Temmuz açık havada. erken çeşitleri de serada Mart Þub itibaren sınırları veya ekilen cloches altında. belirli sonbahar ekim havuç çeşitleri olarak ekilen edilebilir gibi geç Ekim için cloches altında bir erken ilkbaharda kırpma. bir ot ücretsiz Havuç büyümek, güneşli yer bereketli, işık, iyi drene toprak. havuç sevmediğim taze manured topraklarda böylece tohum yatakları en sonbaharda hazırlanan, bahar ekimin öncesinde iyi.Sow havuç tohumları 1 cm derinlikte ayrı matkaplar 30 cm içinde. çimlenme 10 ila 20 gün alacak. işlemek için yeterince büyük, her satır içinde fide dışarı ince 10 cm için ayrı. alanın sınırlı olduğu, kaplarda havuç büyüyen olacak da değerli bir mahsul üretmek. 
5821sıcak Ürünler    1. The ürün 4 iş günü içinde sevk edilecektir sonra ödeme temizlenir.2. Biz müşteriler için nakliye yöntemleri aşağıda sunuyoruz : a. Çin Post Kayıtlı Postab. China Sonrası Sıradan Küçük Paket Artıc. e Packetd. Satıcı Nakliye Yöntemi3. Farklı nakliye yöntemi ile farklı ülkelere farklı tahmini varış zamanı.müşteriler göre kontrol seçilip nakliye yöntemi tahmini varış zamanı bilmek.4. nakliye süresi etkileyen birçok faktör vardır. eğer daha uzatmak istiyorsanız gün almak için ürün (ler), önceden bize haber veriniz.
 1. eğer zamanında ürün almazsanız, destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. biz yeniden veya iade çözüm sunuyoruz.2. kusur veya yanlış ürün alırsanız, ayrıca destek için bize ulaşın.  biz sağlanan adadık üst düzey müşteri hizmetleri emin olmak için müşteri % 100% memnuniyet. biz 5-Stars Olumlu geribildirim takdir.bırakmayın lütfen yardım sormadan bize Nötr ve negatif geribildirim. destek için bize ulaşın. biz nihayet memnun yapacak. teşekkür ederim! 

Ürün verisi

tip:
otlar
Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi:
çok Kolay
Ürün Tipi:
Bonsai
Tam çiçeklenme Dönem:
Bahar
uygulanabilir Constellation:
Başak burcu
saksı:
Dışlanan
fonksiyon:
faiz
sınıflandırma:
Novel Plant
çeşitlilik:
Çiçek
kullanım:
Açık Tesisleri
stil:
yıllık
iklim:
ılıman
yer:
balkon
Model Numarası:
Standard
boyut:
küçük