.

WS824 Dijital PBX Sistemi telefon kaydedici kutusu telefon anahtarı tamam max. 64 uzatma hatları & 8 dış hatları telefon anahtarı kutu

WS824 Dijital PBX Sistemi telefon kaydedici kutusu telefon anahtarı tamam max. 64 uzatma hatları & 8 dış hatları telefon anahtarı kutu

₺ 368.00

Ürünün miktarı
Varlıkta


    " herhangi bir anlaşmazlık/Doğrudan negatif geribildirim "önce temas anlamına gelir" alıcı kötü "!!böyle alıcı hoşgeldiniz ve değil!! gitmek lütfen!! (çünkü iş işbirliği olduğunu, birbirlerine mücadele değil).
eğer koruma süresi üzerinde çalışan, zaman uzatmak için irtibata geçiniz,
eğer herhangi bir sorun bulundu, samimi bir şekilde tarafından çözmek için irtibata geçiniz.
WS824 Dijital PBX Sistemi telefon kutusu (8 dış hatları + 24 uzatma hatları) telefon anahtarı max. support 64 uzatma hatları & 8 dış hatları telefon anahtarı kutusu. not : fiyat varsayılan 8 dış hatlar için bu listede (sayı) + 24 uzatma hatları. ekstra 4 numarası dahil etmez hatları ve ekstra uzatma hatları kadar destekleyebilir hangi 48. her yönetim kurulu için 49 $ ekleyin lütfen gerekiyorsa (dış hat kurulu 4 kanal olduğunu, ve kurulu uzatma hattı için 8 kanallar olduğunu).   tam Dijital Değişim ve HIÇBIR blok sekiz yolları konuşma için ve arama ve arama için kodları sekiz türü yoktur dışarı.   destekleyebilir 2 M (PRI) kurulu.
52 anahtar telefonları ile bağlanabilir
dahili Iki modu 75 s Altı Bölüm Otomatik Görevlisi.
gelen Çağrı cep telefonu transfer edilebilir
yüksek Hız için Çağrı Transferi ve Yüksek Miktar Ton bir anahtar tarafından bir grup çağrı. zaman içinde yönlendirme yoluyla Otomatik Görevlisi, kullanıcılar yılında çağrılması duyacaksınız emmek tür hatırlatan ton   Bir Anahtar tarafından çağrı Navigasyon " XX arayarak şirket için teşekkürler. doğrudan dial uzatma numarası lütfen. arama " 1 " için ürün bilgileri, arama " 2 " için satış sonrası ekibi, arama " 3 " için nakliye. arama " 0 " için operatör yardımı. Can rota biri aynı grup ve göreli uzantıları uzantıları tarafından halka dairesel fonksiyonu yapmak. böylece, boşta ise uzatma halkalı olacak ilk. bu yüzden çok şirket için uygundur, hangi doğrudan müşterilerine bol vardır. bu nedenle, gelen çağrı çağrı taşıma ve azaltmak hızını artırabilir kaybı, ve daha hızlı transferi yapmak.   Mini Çağrı Merkezi Yazılımı Yazılım İşlevli uydurma bir tür bütünleştirir Sistemi Muhasebe, sistemi Izleme, sistem Ayarı ve Müşteri Bilgilerini Haşhaş. böylece müşteriler kolayca yönetebilirsiniz çağrı sistemi ve verimliliği artırmak, ayrıca işçilikten tasarruf maliyeti ve memnuniyetini artırmak derece.

Ürün verisi

kapasite:
< 1GB
paket:
Evet
Harici Bellek:
Hayır
Kayıt Ses Biçimi:
WAV
Hoparlörler ile:
Hayır
Marka Adı:
Kan.Do
Model Numarası:
824
Oynatma Formatları:
no
Place of Origin:
Guangdong, China (Mainland)
is_customized:
Yes